REGJISTRIMI I FLAMURIT POLIK P FORR Varka - vetĂ«m 395 €

HoĆŒa 86 zyra 410, 00-682 VarshavĂ«
Mon-Diell: 08.00 - 18.00
Background

REGJISTRIMI I FLAMURIT POLIK P FORR Varka - vetĂ«m 395 €

Background

Regjistroni jahtin tuaj nën flamurin polak

Background

Regjistroni tenderin tuaj nën flamurin polak

Background

Regjistroni Jet Ski tuaj nën flamurin polak

Regjistrimi i Flamurit në Poloni

Pse duhet ta regjistroj varkën time nën Flamurin Polonisht?

Polish License
PĂ«rdorimi Personal ose Privat

PĂ«rdorimi Personal ose Privat

Ju mund ta regjistroni varkën tuaj në Poloni nën emrin personal ose kompaninë

E vlefshme për jetën

E vlefshme për jetën.

Nuk ka nevojë për rinovime vjetore dhe nuk ka taksa vjetore të jahteve

Çmimi i ulĂ«t = 395 Eur

Çmimi i ulĂ«t = 395 Eur

Regjistrimi i anijeve me çmim të ulët për anije, tenderë dhe jet-ski nën Flamurin Polonisht.

E vlefshme kudo!

E vlefshme kudo!

It'sshtë një regjistrim i vlefshëm i flamurit të Bashkimit Evropian (BE) dhe është plotësisht i pranueshëm në të gjithë botën

Në dispozicion për 2-5 ditë!

Në dispozicion për 2-5 ditë!

Ne do të bëjmë regjistrimin tuaj të përkohshëm brenda 2-5 ditësh dhe do të jetë i ligjshëm për t'u përdorur tashmë

Pa kufizime

Pa kufizime

Asnjë kufizim ose distancë detare nuk zbatohet në anijet me flamur polak

Privat, Bareboat & Tregtare

Privat, Bareboat & Tregtare

Ne mund ta regjistrojmë varkën tuaj si përdorim privat, bareboat dhe komercial - është i njëjti çmim

Privat, Bareboat & Tregtare

Pa vrojtim anijesh

Asnjë studim teknik nuk kërkohet nën 15 metra

single-img
RRETH NESH & ÇMIMI

Lërini profesionistët të kujdesen për regjistrimin tuaj.

Lëreni stafin tonë shumëgjuhësh në Poloni të kujdeset për regjistrimin tuaj të përkohshëm në vetëm 2-5 ditë. Ne kemi ndihmuar qindra njerëz që të regjistrojnë varkën e tyre në Poloni dhe të kenë kontakte të mira me autoritetet lokale të cilat janë të vendosura afër qoshes.

Ne jemi të disponueshëm 7 ditë në javë dhe mund të kontaktohet përmes tregimit, postës elektronike ose bisedës në gjuhën tuaj. Klientët tanë janë nga e gjithë bota pasi shumica e vendeve kanë një procedurë shumë të komplikuar dhe të shtrenjtë të regjistrimit të anijeve, por duke e regjistruar anijen e tyre në Poloni kjo mund të shmanget.

Çmimi

Çmimet tona janĂ« gjithĂ«pĂ«rfshirĂ«se

REGJISTRIMI I FLAMURIT POLISHT

Licenca e radios

. 0-6.99 m
395€
-
. 7.00-11.99 m
395€
-
. 12.00-24.00 m
395€
-
. Polish MMSI
-
199€
  RENDOS TANI RENDOS TANI
DĂ«shmi

Ne kemi klientë krenarë të besuar.

testimonila
Tim Gotti

Alicante

Bleva një varkë në Spanjë, por vendosa të shmangë koston dhe 3 muaj dokumente duke regjistruar varkën time në Poloni. Vendimi më i mirë ndonjëherë!

testimonila
Brian Newsome

San Remo

Faleminderit, për regjistrimin tuaj të shpejtë! Isha mbërthyer në një marinë në Itali dhe këta djem morën regjistrimin tim të ri në 48 orë.

testimonila
Frederico Guilbert

Nice

Shërbim pa të meta, i bërë për çmimin e deklaruar online, në periudhën kohore, dhe dokumenti i dorëzuar në kohë brenda 2-5 ditëve

testimonila
Brad Foreman

Lisbon

Shumë e rekomanduar. Ishte një komunikim shumë i shpejtë, të gjithë njerëzit me të cilët komunikoj janë të sjellshëm, profesionistë dhe specialistë në fushën e tyre.

Background
Opsionet e pagesës

Ne i pranojmë të gjitha metodat kryesore të pagesës

 • card visa
 • card mastercard
 • card american-express
 • Paypal

ÇfarĂ« dokumentesh nevojiten

Dokumentet e kërkuara për Regjistrimin e Kënaqësisë së një anijeje:

Gjatë procesit të regjistrimit në internet për një regjistrim polake të anijeve, ne kemi nevojë për dokumentet e mëposhtme:
 • 1. Dokumenti i identitetit tĂ« pronarit nĂ« rast tĂ« njĂ« individi privat ose dĂ«shmi e identitetit tĂ« tĂ« gjithĂ« drejtorĂ«ve nĂ« rast tĂ« njĂ« kompanie
 • 2. DĂ«shmi mbi pronĂ«sinĂ« / marrĂ«veshjen e shitjes (faturĂ«, marrĂ«veshje shitje, faturĂ« shitjeje ose deklaratĂ« noteri)
 • 3. Kopjoni / Skanoni njĂ« nga dokumentet e mĂ«poshtme: Certifikata CE e jahtit OSE certifikatĂ«s sĂ« tonazhit OSE certifikatĂ«s sĂ« ndĂ«rtuesve OSE raportit tĂ« sondazhit OSE jahtit
 • 4. NĂ« rast tĂ« njĂ« regjistri tĂ« mĂ«parshĂ«m, ne kemi nevojĂ« pĂ«r njĂ« kopje tĂ« dokumentit tĂ« fshirjes
Gjatë procesit të regjistrimit në internet për një regjistrim polake të anijeve, ne kemi nevojë për dokumentet e mëposhtme:

Në rast se dokumentet tuaja kanë nevojë për përkthime, ne do të kujdesemi për këtë dhe kjo P INRFshihet në tarifën tonë.

 • NĂ«se varka Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nĂ« vitin 1998 ose mĂ« pas, nevojitet njĂ« fotografi e pllakĂ«s CE, foto e numrit tĂ« Hull dhe CertifikatĂ«s CE. (NĂ«se nuk mund tĂ« na furnizoni me kĂ«to dokumente tĂ« detyrueshme, pĂ«r shumicĂ«n e anijeve ne do tĂ« jemi nĂ« gjendje t'ju ndihmojmĂ« t'i merrni ato)
 • NĂ«se anija juaj Ă«shtĂ« mbi 14 metra e gjatĂ«, ne kemi nevojĂ« pĂ«r njĂ« kopje tĂ« anijeve tuaja certifikatĂ«n CE OSE CertifikatĂ«n e NdĂ«rtuesve / OSE ndonjĂ« dokument tjetĂ«r qĂ« tregon pĂ«rmasat e anijes.
 • Foto e motorit me numrin e motorit ose certifikatĂ«n CE tĂ« motorit.

Pyetjet më të zakonshme në lidhje me regjistrimin e jahteve në Poloni

A mund ta regjistroj varkën time në Poloni, nëse nuk jetoj në Poloni?
A ka ndonjë kufizim detar si në Spanjë dhe Itali?
A mund të marr akoma sigurim për varkën time nën flamurin polak?
A duhet të kaloj ndonjë inspektim ose sondazh?
A është e vlefshme licenca ime e kapitenit nga një vend tjetër nëse jam nën flamurin polak
Si mund ta çregjistroj regjistrimin tim të ICP-së holandeze?
A mund të bëhem tregtar për flamurin e jahteve polake?
A ka nevojë anija ime për një certifikatë CE/targë CE për t'u regjistruar në Poloni?
A mund të regjistroj jet-ski tim me flamurin polak?
A kam nevojë për ndonjë inspektim për jahtin tim komercial me regjistrim polak?
ÇfarĂ« licence lundrimi pranohet nĂ« ujĂ«rat polake?
ÇfarĂ« lloj licence mĂ« duhet pĂ«r varkĂ«n time?
A përfshihet përkthimi në tarifën tuaj?
Mund të më ndihmoni të transferoj varkën?
A mund ta regjistroj varkën time të ndërtuar në shtëpi për të mbajtur flamurin polak?
Sa kohë duhet për t'u regjistruar?
A mund të marr një licencë të radiostacionit polak për radion time portative VHF?
A mund të përdor një numër MMSI nga MB me jahtin tim të regjistruar polak?
Sapo të lëshohet licenca polake për pikat, a është e mundur të regjistrohet një pajisje e re nën të njëjtin numër pika?
Mund të më ndihmoni të gjej blerësin e varkës sime?

Merrni një ofertë pa detyrime për Holandë Sigurimi i anijeve?

Plotësoni kërkesën tonë për kuotim në internet në 5 minuta

Postimet e fundit

Lajmet më të fundit rreth regjistrimit të jahteve polake

March, 2021
Të gjitha kombësitë pranohen tani në Poloni

Polonia tani ka vendosur që ata do të pranojnë të gjitha kombësitë për Regjistrimin polemik të jahteve, prandaj nuk keni më nevojë të krijoni një kompani të BE nëse nuk jeni një qytetar i BE. Sidoqoftë, nëse preferoni të krijoni një kompani për arsye privatësie ose përgjegjësie, ne përsëri mund ta bëjmë këtë ose ju mund të përdorni kompaninë tuaj aktuale.

August, 2020
Merrni regjistrimin tuaj të përkohshëm në 2-5 ditë

Autoritetet detare polake kanë futur një regjistrim të përkohshëm që është ligjërisht i vlefshëm ndërsa ju prisni për regjistrimin tuaj të përhershëm. Ne mund të rregullojmë regjistrimin tuaj të përkohshëm të jahteve polake në 2-5 ditë!

June, 2019
Regjistrim për jetën dhe i vlefshëm në të gjithë botën

Regjistrimi polak Ă«shtĂ« i vlefshĂ«m pĂ«r gjithĂ« jetĂ«n dhe nuk do tĂ« duhet kurrĂ« tĂ« rinovohet, gjĂ« qĂ« e bĂ«n atĂ« njĂ« marrĂ«veshje tĂ« madhe me koston e ulĂ«t tĂ« konfigurimit nga 395 €. Ai Ă«shtĂ« gjithashtu i vlefshĂ«m nĂ« mbarĂ« botĂ«n pa kufizime.

Background